Elektryk

0,00 zł

Opis stanowiska

elektryk Zgierz,instalator elektryczny Zgierz, monter elektryczny Zgierz

Jesteśmy
firmą działającą na rynku usług elektroinstalacyjnych. W obszar
działania zaliczyć możemy kompleksowe realizacje w obiektach
przemysłowych, użyteczności publicznej oraz energetyce zawodowej.
Ponadto w budynkach jedno, jak i wielo-mieszkaniowych proponując
odbiorcom innowacyjne, inteligentne rozwiązania, poprawiające
funkcjonalność podczas codziennego użytkowania.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : Elektryk

Miejsce pracy: łódzkie / Rzgów

Opis stanowiska·
-  instalacje elektryczne,·
-  elektroenergetyka zawodowa (sieci napowietrzne i kablowe),·
-  automatyka przemysłowa (również pneumatyka),·
-  systemy niskoprądowe (KD, SSWiN, CCTV, SAP, itd..),·
-  teleinformatyka (LAN itd..).
Wymagania

w

wyk-wykształcenie zawodowe lub średnie,

·         -doświadczenie w branży elektrotechnicznej,

·         -uczciwość, sumienność, dyspozycyjność,

·         -umiejętność samodzielnej pracy,

·         -chęć rozwoju zawodowego,

·         -dyspozycyjność,

·         -sumienność,

·         -zaangażowanie,

·         -prawo jazdy kat. B,

·         -prawo jazdy kat. C + E (aktualne świadectwo kwalifikacji + upr. HDS) będzie bardzo istotnym dodatkowym atutem.

Oferujemy

inter-interesującą pracę w młodym, prężnym zespole,

·         -zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·        - atrakcyjne warunki zatrudnienia,

·        - możliwość rozwoju i awansu zawodowego,

·         -atrakcyjne wynagrodzenie,

·         -możliwość zdobycia uprawnień,

·         -ambitna praca w kompetentnych zespołach kierunkowych,

·         -możliwość
podnoszenia kwalifikacji w kierunku energetyki zawodowej, automatyki
przemysłowej, instalacji elektrycznych,  instalacji niskoprądowych oraz
sieci teletechnicznych w obiektach kubaturowych ogólnie pojętych.

Klauzule informacyjne

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Ważne do: 2019.11.05, wyświetleń: 94

nr ogłoszenia: 2422