Inżynier Budowy

0,00 zł

  • Osoba EL SERWIS
  • Miasto Rzgów
  • Adres Gliniana 21
  • Telefon 422... pokaż numer
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 0,00 zł
  • Dodano 2019.08.08

Opis stanowiska

inżynier budowy Zgierz,nadzór budowlany Zgierz,kierownik budowy Zgierz

Jesteśmy
firmą działającą na rynku usług elektroinstalacyjnych. W obszar
działania zaliczyć możemy kompleksowe realizacje w obiektach
przemysłowych, użyteczności publicznej oraz energetyce zawodowej.
Stawiamy na doświadczenie, wiedzę, kompetencje oraz rozwój, a także innowacyjność rozwiązań.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Budowy w branży elektrotechnicznej

Miejsce pracy: łódzkie / Rzgów

·         aktywna współpraca z kierownikami realizującymi inwestycje,

·         weryfikowanie przedmiarów budowlanych,

·         analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej,

·         aktualizowanie cenników oraz obliczeń budowlanych,

·         wyszukiwanie nowych technologii zamiennych w celu optymalizacji procesu budowlanego,

·         przygotowywanie ofert handlowych,

·         negocjacje cenowe,

·         kontakty z dostawcami,

·         progres w nabywaniu wiedzy oraz doświadczenia zawodowego.

Wymagania

wyk -wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe,

·         -znajomość oprogramowania Norma PRO, Auto-Cad oraz pakiet Office,

·         -mile widziana znajomość Prawa Zamówień Publicznych,

·         -umiejętność analitycznego myślenia oraz inicjatywa własna,

·         -sumienność, dokładność, uczciwość, umiejętność pracy w zespole,

·        - umiejętność samodzielnej pracy, odpowiedzialność.

Oferujemy

  int -interesującą pracę w młodym, prężnym i wysoce kompetentnym zespole,

·         -wspólny rozwój w dynamicznej firmie,

·        - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·         -atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia,

·        - możliwość rozwoju i awansu zawodowego,

·         -atrakcyjny system szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe,

·         -możliwość zdobycia praktyki zawodowej.

Klauzule informacyjne

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Ważne do: 2019.11.06, wyświetleń: 94

nr ogłoszenia: 2424